Forumafkortingen: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| (6 tussenliggende versies door 4 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
| [[IRC]] || Internet Relay Chat | | [[IRC]] || Internet Relay Chat | ||
| + | |- | ||
| + | | [[K&W]] || Klussen & Wonen | ||
|- | |- | ||
| KEL || Het Keldertje | | KEL || Het Keldertje | ||
| Regel 47: | Regel 49: | ||
| [[KLB]] || Klaagbaak | | [[KLB]] || Klaagbaak | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | KPD || Keiharde Porno voor Danny |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Regel 62: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
| [[ONZ]] || Onzin voor je leven! | | [[ONZ]] || Onzin voor je leven! | ||
| + | |- | ||
| + | | [[OO]] || Oldbies only | ||
|- | |- | ||
| [[OUD]] || Ouder(s) | | [[OUD]] || Ouder(s) | ||
| Regel 73: | Regel 77: | ||
| [[R&P]] || Relaties & Psychologie | | [[R&P]] || Relaties & Psychologie | ||
|- | |- | ||
| − | | [[SES]] || School | + | | [[SES]] || School & Studie |
|- | |- | ||
| [[SEX]] || Seksualiteit | | [[SEX]] || Seksualiteit | ||
Huidige versie van 17 aug 2006 om 10:59
In de Active topics en My Active Topics staat er voor elk topic een afkorting. In de volgende lijst worden deze uitgelegd:
|
|