Forumafkortingen: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
k |
k |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| RFD || Replique en Frontpage Development | | RFD || Replique en Frontpage Development | ||
|- | |- | ||
| − | | GC || | + | | GC || General Chat |
|- | |- | ||
| KLB || Klaagbaak | | KLB || Klaagbaak | ||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
| WFL || Wetenschap,Filosofie & Levensbeschouwing | | WFL || Wetenschap,Filosofie & Levensbeschouwing | ||
|- | |- | ||
| − | | DIG || Digital Corner | + | | DIG || [[HoofdpaginaDIG|Digital Corner]] |
|- | |- | ||
| GAM || Games & Consoles | | GAM || Games & Consoles | ||
Versie van 28 mrt 2005 om 21:18
In de Active_Topics en My Active Topics staat er voor elk topic een afkorting. In de volgende lijst worden deze uitgelegd:
| FB | Feedback |
| MED | FOK!mededelingen |
| RFD | Replique en Frontpage Development |
| GC | General Chat |
| KLB | Klaagbaak |
| V&A | Vraag en aanbod |
| ONZ | Onzin voor je leven! |
| NWS | Nieuws en Achtergronden |
| POL | Politiek |
| WGR | Werk, Geldzaken & Recht |
| TV | Film, Tv en Radio |
| MUZ | Muziek |
| SHO | Soaps, Showbizz & Sterren |
| C&H | Cultuur & Historie |
| TTK | Theater, Taal en Kunst |
| R&P | Relaties & Psychologie |
| TRU | The Truth is in Here... |
| LIF | Lifestyle |
| CUL | Culinesse � gogo |
| OUD | Ouder(s) |
| US | FOK!Userfoto's |
| B&H | Babes & Hunks |
| SEX | Seksualiteit |
| KEL | Het Keldertje |
| SES | School en Studie |
| WFL | Wetenschap,Filosofie & Levensbeschouwing |
| DIG | Digital Corner |
| GAM | Games & Consoles |
| GAD | Gadgets |
| UVT | Uitgaan & Vrije tijd |
| SPO | Sport |
| VBL | Voetbal |
| PTA | Planes, Trains & Automobiles |
| F&F | Flora & Fauna |
| FOT | Fotografie |
| TRA | Travel |