Paiq invites: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
k |
|||
| Regel 139: | Regel 139: | ||
|{{prettytable}}| http://www.xs4all.nl/~holderx/fok/email2.JPG | |{{prettytable}}| http://www.xs4all.nl/~holderx/fok/email2.JPG | ||
|- | |- | ||
| − | |{{prettytable}}| | + | |{{prettytable}}| Chevalric |
| − | |{{prettytable}}| | + | |{{prettytable}}| http://forum.fok.nl/fok/mailimage/7957.gif |
|} | |} | ||
Versie van 3 jun 2006 om 23:06
Tip Stel op fok je mail/msn adres in . Klik in fok op je AT en dan op Profiel van .... - doe dan (IE) rechtermuis - eigenschappen - adres (URL) selecteren en kopieeren http://images.fok.nl/s/wink.gif
dan heb je dus een plaatje met jouw mailadres daarin die je op deze pagina kan plakken.
Niet alleen voor het gemak, maar kan ook spam schelen
- wil je geen emailadres in je profiel hebben staan is een alternatief , op de AT pagina - rechtermuis op My Active topics - snelkoppeling kopieeren
- hierna kan je dit plakken in de kolom adres in de vorm van [http://forum.fok.nl/user/active/90061 Naam] (voor bijvoorbeeld CoZ )
- zodoende kan iemand die graag een invite van je wil via je fotoboek of off topic vragen via een van de topics waarin je het laatst was
- vergeet ook niet het Datingsites topic in R&P ;)
Ik heb invites
| Tip: Indien tijdelijk op _O- kun je het naar de laatste tabel verplaatsen | |
| Voor een Vrouw | Hier naar mailen |
|---|---|
| Coz | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/90061.gif |
| sioux_ | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/21157.gif |
| Una_Piedra | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/128222.gif |
| Xorbit | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/134165.gif |
| Sc0rPi0n | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/11505.gif |
| alicey | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/70076.gif |
| Appie | http://img105.imageshack.us/img105/2634/paiqinvites1iu.jpg |
| Tip: Indien tijdelijk op kun je het naar de laatste tabel verplaatsen | |
| Voor een Man | Hier naar mailen |
|---|---|
| Coz , nu 1 | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/90061.gif |
| Una_Piedra (1 stuk(s) nog) | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/128222.gif |
| Syyt�n | Via fobo of OT |
| Sc0rPi0n | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/11505.gif |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
Ik zoek invite
| V��r versturen AUB: |
| adres verplaatsen zodat er niet per ongeluk meerdere invites naar hetzelfde adres gaan !! |
| Ik ben Vrouw | Hier naar mailen |
|---|---|
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| Naam | adres |
| V��r versturen AUB: |
| adres verplaatsen zodat er niet per ongeluk meerdere invites naar hetzelfde adres gaan !! |
| Ik ben Man | Hier naar mailen |
|---|---|
| Joris (Byteripper) | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/5921.gif |
| zwareshag | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/103822.gif |
| reul_lb | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/138211.gif |
| Leviathan | 1byday@gmail.com |
| LennyKravitz | http://www.xs4all.nl/~holderx/fok/email2.JPG |
| Chevalric | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/7957.gif |
Ga versturen / Verstuurd
| Tip: Na ontvangen mail verwijderen | |
| Ik heb naar | deze gebruiker reeds gemaild |
|---|---|
| Naam | adres |
Ik had invites
| Tip: Heeft niet zo veel zin om naar te mailen, maar scheelt diegene zoeken en moeilijk doen als er weer invites zijn http://images.fok.nl/s/smile.gif | |
| Naampje | Hier niet naar mailen |
|---|---|
| Naam | adres |
Bedankt!
| Bedank hier iemand http://forum.fok.nl/templates/foksilver/i/p/14.gif | |||
|---|---|---|---|
| |||