Paiq invites: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| Regel 96: | Regel 96: | ||
!Hier naar mailen | !Hier naar mailen | ||
|- | |- | ||
| + | |{{prettytable}}| Erik-de-Perik | ||
| + | |{{prettytable}}| evwinkel [at] planet.nl | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 9 okt 2007 om 23:11
Tip Stel op fok je mail/msn adres in . Klik in fok op je AT en dan op Profiel van .... - doe dan (IE) rechtermuis - eigenschappen - adres (URL) selecteren en kopieeren http://images.fok.nl/s/wink.gif
dan heb je dus een plaatje met jouw mailadres daarin die je op deze pagina kan plakken.
Niet alleen voor het gemak, maar kan ook spam schelen
- wil je geen emailadres in je profiel hebben staan is een alternatief , op de AT pagina - rechtermuis op My Active topics - snelkoppeling kopieeren
- hierna kan je dit plakken in de kolom adres in de vorm van [http://forum.fok.nl/user/active/90061 Naam] (voor bijvoorbeeld CoZ )
- zodoende kan iemand die graag een invite van je wil via je fotoboek of off topic vragen via een van de topics waarin je het laatst was
- vergeet ook niet het Datingsites topic in R&P ;)
Ik heb Invites
| Tip: Indien tijdelijk op 0 kun je het naar de laatste tabel verplaatsen | |
| Voor een Vrouw | Hier naar mailen |
|---|---|
| IndyROKR | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/167318.gif |
| Jrs | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/169379.gif |
| Coz | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/90061.gif |
| Una_Piedra | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/128222.gif |
| Xorbit | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/134165.gif |
| Sc0rPi0n | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/11505.gif |
| alicey | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/70076.gif |
| Godshand | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/108913.gif |
| Nana | chi.hime [at] gmail.com |
| Ice | icebergnl [at] hotmail.com |
| Tip: Indien tijdelijk op kun je het naar de laatste tabel verplaatsen | |
| Voor een Man | Hier naar mailen |
|---|---|
Ik zoek invite
| V��r versturen AUB: |
| adres verplaatsen zodat er niet per ongeluk meerdere invites naar hetzelfde adres gaan !! |
| Ik ben Vrouw | Hier naar mailen |
|---|---|
| Ik ben Man | Hier naar mailen |
|---|---|
| Erik-de-Perik | evwinkel [at] planet.nl |
| V��r versturen AUB: |
| adres verplaatsen zodat er niet per ongeluk meerdere invites naar hetzelfde adres gaan !! |
| Ik ben Man | Hier naar mailen | ||
|---|---|---|---|
| Sportlife | sportlife78@gmail.com | ||
| Den_Haag | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/68866.gif | ||
| Jrs | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/169379.gif | ||
| mrdjey | mrdjey(at)msn.com | ||
| BATHA | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/165868.gif | ||
| 16meter | likwit at gmail punt com | ||
| CrustyClown | Xen0x_3 op hotmail | ||
| Leijer | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/156774.gif | ||
| Ikweetnix | yaho6631@hotmail | ||
| Timmiejj | timbosman12[at]hotmail punt com | ||
| Garisson72 | rjmvanraaij[at]hotmail punt com | ||
| zoete22 | zoete53[at]hotmail punt com | ||
| MisterJ.Lo | Achillias@gmail.com | ||
| JZweeds | hsrules2 [at] hotmail punt com | ||
| brainster | brainster [at] gmail punt com | ||
| Nori | zeepaardje100 [at] hotmail punt com | ||
| wdn | milamber [at] home [punt] nl | ||
| Punto_11 | tomhasj [at] gmail.com | ||
| Doemaardrie | drumtum2@hotmail.com | ||
| Jefke | jefke.joske [at] gmail.com | ||
| Murp | Silentrimmer@gmail.com|- | ||
| rob | rob.massink [at] gmail.com | ||
| george | s.tralala [at] gmail.com | ||
| Jocham | mad_makz [at] hotmail.com | ||
| Poonta | poonta@gmail.com | ||
| JJolo | jjolo(at)live.nl | ||
| Schlampfe | fsdieren@gmail.com | ||
| Christiano25 | leonardo24c@hotmail.com | ||
| TMan | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/22933.gif | ||
| MLX | xplodus@gmail.com | ||
| RenHoek | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/27869.gif | ||
| free2b | free2b (at) radiomoskou.nl | ||
| exec | exec141 at hotmail punt com | ||
| Maxvdw | Maxvanderwouden AT Gmail dot Com | ||
| Frenkck | frenkfinestra@gmail.com | ||
| PZB | poppyzbrite@gmail.com | ||
| Hou-m-nat | huiswerk [ed] gmail.com | ||
| Sigg | sigg [ed] ewind.nl | ||
| zwareshag | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/103822.gif | ||
| reul_lb | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/138211.gif | ||
| Leviathan | 1byday@gmail.com | ||
| Chevalric | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/7957.gif | ||
| Lasalle | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/131945.gif | ||
| Shadax | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/2601.gif | ||
| DaafAzuil | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/17228.gif | ||
| WEST | monty0183[at]gmail.com | ||
| Tip: Na ontvangen mail verwijderen http://images.fok.nl/s/smile.gif | |
| Daniela | daniela_ist_toll@hotmail.com |
| Indra | hekserigheksje@home.nl |
| Ladylizz | |
| Laura 2000 | |
| Joris (Byteripper) | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/5921.gif |
| Gevederde_Vlerk | robbertgrootjans at hotmail.com |
| LordVan | pnut010@gmail.com |
| ambiance | kablaster@hotmail.com |
| sebas | basszeist@hotmail.com |
| Celyna | |
Ik had invites
| Tip: Heeft niet zo veel zin om naar te mailen, maar scheelt diegene zoeken en moeilijk doen als er weer invites zijn http://images.fok.nl/s/smile.gif | |
| Coz | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/90061.gif |
| Sc0rPi0n | http://forum.fok.nl/fok/mailimage/11505.gif |
| Una_Piedra | http://forum.fok.nl/fok/msnimage/128222.gif |
| Phate | paiqinvite [at] phate.nl |
Bedankt!
| Bedank hier iemand http://forum.fok.nl/templates/foksilver/i/p/14.gif | |||
|---|---|---|---|
| |||
| |||
| |||
|