Xbox Live Gamercards: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|'''=HellFire=''' | |'''=HellFire=''' | ||
| − | |[http://live.xbox.com/member/Hellfire/ http://card.mygamercard.net/Hellfire | + | |[http://live.xbox.com/member/Hellfire/ http://card.mygamercard.net/Hellfire%20NL.jpg] |
|} | |} | ||
Versie van 16 mei 2006 om 15:19
| -Struikrover- | http://card.mygamercard.net/sig/Struikrover.jpg |
| 1-0-Ed | http://card.mygamercard.net/sig/OneOhEd.jpg |
| =HellFire= | http://card.mygamercard.net/Hellfire%20NL.jpg |