Sjabloon:Status/100: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center" | [[:Category:Status|X]][[Category:Status]] | | style="text-align: center" | [[:Category:Status|X]][[Category:Status]] | ||
| − | |}[[Published]] | + | |}[[Category:Published]] |