Lijst van moderators: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
(→Huidige moderators op Fok!forum) |
|||
| Regel 23: | Regel 23: | ||
|bgcolor=#abcdef|forum@fok.nl | |bgcolor=#abcdef|forum@fok.nl | ||
|- | |- | ||
| − | |Film, Tv | + | |Film, Tv & Radio ([[FTR]]) |
|bgcolor=#abcdef|Mike <br> Gorro | |bgcolor=#abcdef|Mike <br> Gorro | ||
|- | |- | ||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
|bgcolor=#abcdef|Tijn <br> Summoner <br> nipeng | |bgcolor=#abcdef|Tijn <br> Summoner <br> nipeng | ||
|- | |- | ||
| − | |Nieuws | + | |Nieuws & Achtergronden |
|bgcolor=#abcdef|NorthernStar <br> Mutant01 <br> Dagonet <br> (Verbal) | |bgcolor=#abcdef|NorthernStar <br> Mutant01 <br> Dagonet <br> (Verbal) | ||
|- | |- | ||
| Regel 77: | Regel 77: | ||
|bgcolor=#abcdef|Frenkie <br> DarkElf <br> Copycat | |bgcolor=#abcdef|Frenkie <br> DarkElf <br> Copycat | ||
|- | |- | ||
| − | |Replique | + | |Replique & Frontpage Development |
|bgcolor=#abcdef|Gurgeh | |bgcolor=#abcdef|Gurgeh | ||
|- | |- | ||
| − | |School | + | |School & Studie |
|bgcolor=#abcdef|Anthraxx <br> MutZ | |bgcolor=#abcdef|Anthraxx <br> MutZ | ||
|- | |- | ||
Versie van 28 nov 2005 om 14:57
Huidige moderators op Fok!forum
| Forum naam: | Moderator(s): |
| Babes & Hunks | Lord Dreamer Phoenixx |
| Culinesse � gogo (CUL) | Oblivion BBQ-kip |
| Cultuur & Historie (C&H) | _The_General_ Natalie |
| Digital Corner (DIG) | Slarioux Lucille QuietGuy |
| Examenforum (Examens) | I.R.Baboon |
| Feedback | forum@fok.nl |
| Film, Tv & Radio (FTR) | Mike Gorro |
| Flora & Fauna | Bluezz Verbal |
| FOK!mededelingen | forum@fok.nl |
| Fotografie (FOT) | fotoloog Het-Gele-Teken |
| FOK!Userfoto's (FUS) | MUUS RATMEN |
| Gadgets (GAD) | QuietGuy Dr_Flash |
| Games & Consoles (GAM) | speknek Tain |
| General Chat (GC) | HeatWave Dr_Flash Brighteyes |
| Het Keldertje | Knorretje Lord Dreamer |
| Klaagbaak | teknomist buzzer |
| Lifestyle (LIF) | schatje Silmarwen |
| Muziek (MUZ) | Tijn Summoner nipeng |
| Nieuws & Achtergronden | NorthernStar Mutant01 Dagonet (Verbal) |
| Onzin voor je leven! (ONZ) | Knut Ruis Havoc |
| Ouder(s) (OUD) | Karin Lois Brighteyes |
| Planes, Trains & Automobiles | ThaFreak Tjabbo |
| Politiek (POL) | sizzler Sidekick |
| Relaties & Psychologie | Frenkie DarkElf Copycat |
| Replique & Frontpage Development | Gurgeh |
| School & Studie | Anthraxx MutZ |
| Seksualiteit | erodome Aventura |
| Soaps, Showbizz & Sterren (SHO) | Duiveltja |
| Sport (SPO) | mitt zjroentje |
| The Truth is in Here... (TRU) | iteejer MUUS |
| Theater, Taal & Kunst (TTK) | Isabeau Automatic_Rock |
| Travel (TRV) | Lucille UIO_AMS |
| Uitgaan & Vrije tijd (UVT) | teknomist LostFormat |
| Voetbal | golfer mitt just me |
| Vraag & Aanbod | ElisaB Adelante |
| Wetenschap, Filosofie & Levensbeschouwing (WFL) | Alicey Haushofer |
| Werk, Geldzaken & Recht (WGR) | _-rally-_ Alicey |
Voormalige moderators
Mogelijkerwijs kan hier een archief worden aangelegd met voormalige moderators.