Forumafkortingen: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| Regel 5: | Regel 5: | ||
{|{{prettytable}} | {|{{prettytable}} | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | BB5 || Big Brother 5 |
| + | |- | ||
| + | | BUG || FOK!features, bugs en development | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | DSG || Design |
|- | |- | ||
| − | | | + | | FB || Feedback |
|- | |- | ||
| [[GC]] || General Chat | | [[GC]] || General Chat | ||
| Regel 15: | Regel 17: | ||
| KLB || Klaagbaak | | KLB || Klaagbaak | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | MED || FOK!mededelingen |
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[MUZ]] || Muziek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | NWS || Nieuws en Achtergronden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[ONZ]] || Onzin voor je leven! |
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[POL]] || POL|Politiek |
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[PUB]] || PUB|Puber- & Tienertalk |
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[SHO]] || Soaps, Showbizz & Sterren |
|- | |- | ||
| [[TV]] || Film, Tv en Radio | | [[TV]] || Film, Tv en Radio | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | V&A || Vraag en aanbod |
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[WGR]] || Werk, Geldzaken & Recht |
|- | |- | ||
| [[C&H]] || Cultuur & Historie | | [[C&H]] || Cultuur & Historie | ||
|- | |- | ||
| [[TTK]] || Theater, Taal & Kunst | | [[TTK]] || Theater, Taal & Kunst | ||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| R&P || Relaties & Psychologie | | R&P || Relaties & Psychologie | ||
Versie van 27 nov 2005 om 22:46
In de Active_Topics en My Active Topics staat er voor elk topic een afkorting. In de volgende lijst worden deze uitgelegd:
|
|