Kinder-app must have: verschil tussen versies
Uit FOK!wiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| Lola's rekentrein || BeiZ || Educatief || 1,99 || 4+ || NL || Android, iPad | | Lola's rekentrein || BeiZ || Educatief || 1,99 || 4+ || NL || Android, iPad | ||
|- | |- | ||
| − | | Juf Jannie Letters | + | | Juf Jannie Letters leren lezen || Shoto|| Educatief || 1,59 || 4+ || NL || Android, iPad |
|} | |} | ||
Huidige versie van 19 okt 2013 om 14:00
| Naam | Maker | Soort | Prijs | Leeftijd | Taal | Device |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lola's rekentrein | BeiZ | Educatief | 1,99 | 4+ | NL | Android, iPad |
| Juf Jannie Letters leren lezen | Shoto | Educatief | 1,59 | 4+ | NL | Android, iPad |